?

Log in

No account? Create an account

Господь є Дух, а де Дух Господній, там і Воля

Nаціонал-Анархізм - Третій Шлях - Четвертий вимір


Previous Entry Share Next Entry
(без теми)
777
sindikat777
Де живе Бог?

Голгофа - це не зубна паста, а Содом і Гоморра - не подружжя. Ной - це не просто ім'я сина Бориса Беккера, а Іов - не тільки назва роману Йозефа Рота. Крім того, Великдень - це не свято, пов'язане з весіллям Ісуса Христа, а святковий день Трійці не має відношення до його Воскресіння.

Багато жителів так званого християнського Заходу в цих питаннях навряд чи почуваються особливо впевнено. "Я не дуже добре знаю історію" (Don't know much about history) співали Саймон і Гарфанкел в 1978 році в пісні, в якій проголошувався чудовий світ любові, а також оспівувалося незнання історії, біології, алгебри і взагалі всіх інших шкільних предметів. Але там нічого не було сказано про незнання релігії. Однак, відсутність знань у цій області вже давно можна приєднати до загального списку.

Що пов'язує вас з Великоднем, днем Трійці, Різдвом? Подібного роду питання люблять через певні проміжки часу задавати інститути з вивчення громадської думки, і все частіше вони отримують таку відповідь: "Поняття не маю. Вихідні дні, подовжений кінець тижня, сімейне свято, ігри з онуками, гарна їжа..." Деякі смутно пригадують: "Свято для християн". Або: "Щось, пов'язане з церквою". Після цього вони переносять Воскресіння на Велику п'ятницю, а днем народження Господа вважають Великодню неділю. Сьогодні в Німеччині 39% дітей у віці від 6 до 12 років навіть не знають, чому святкується Різдво. "Тому що зима і приїжджає бабуся", - відповідають діти, і після цього важко очікувати від них пояснення того, що значить древо пізнання http://www.bratstvo.info/ua/analitika/4535-de-zhive-bog