?

Log in

No account? Create an account

Господь є Дух, а де Дух Господній, там і Воля

Nаціонал-Анархізм - Третій Шлях - Четвертий вимір


Previous Entry Share Next Entry
Статус щастя
777
sindikat777
Originally posted by vintovkin at Статус щастя
Originally posted by d_korchinskiy at Статус щастя


АНАРХІЯ - МАТИ ПОРЯДКУ І БАБУСЯ БРАТСТВА !
Шановний(а) друже (подруго), перепость у себе цей пост і буде тобі щастя!
Одна жінка хворіла на рак передміхурової залози, її вигнали з роботи, її чоловік зв"язався з крішнаїтами та пропив з ними квартиру, а дочка записалася до Батьквщини.
Але ця жінка вже будучи присмерті перепостила цей пост і виявилося, що діагноз був хибним (то бу...
ла нежить), її взяли на роботу до БТІ, чоловік розірвав з крішнаїтами й став правильним дзен-будистом, зліпив пред"яву й забрав квартиру назад, а дочка перекинулася до Партії Регіонів й нині служить секретаркою в кабміні ( їй навіть довіряють їздити за обналічкою).
А один чоловік ( співвласник групи " Приват " ) не перепостив цей ПОСТ ЩАСТЯ й навіть видалив з френдів тих хто перепостив й тепер жебракує на львівському ЖД вокзалі і йому ніхто не подає бо він розмовляє державною мовою з одеським акцентом.


За проханням братів з ерефії викладаю російський переклад попереднього посту.

АНАРХИЯ - МАТЬ ПОРЯДКА И БАБУШКА БРАТСТВА!

Дорогой(я) друг (подруга), перепости у себя этот пост и будет тебе счастье!
Одна женщина болела раком предстательной железы, ее выгнали с работы, ее муж связался с кришнаитами и пропил с ними квартиру, а дочь записалась в Другую Россию.
Но эта женщина уже будучи присмерти перепостила этот пост и оказалось, что диагноз был ошибочным (то был насморк), ее взяли на работу в БТИ, муж разорвал с кришнаитами и стал правильным дзен-будистом, слепил предъяву и забрал квартиру назад, а дочь перекинулась к «Нашим» и ныне служит секретаршей в администрации президента (ей даже доверяют ездить за обналичкой).
А один мужчина (акционер Газпрома) не перепостил этот ПОСТ СЧАСТЬЯ и даже расфрендил тех, кто перепостил, и теперь попрошайничает на вокзале в Нальчике и ему никто не подает так как он не понимает по-вайнахски.
323403_255355574545095_1574157441_o