?

Log in

No account? Create an account

Господь є Дух, а де Дух Господній, там і Воля

Nаціонал-Анархізм - Третій Шлях - Четвертий вимір


Previous Entry Share Next Entry
skymarket.ua - самий лайновий інтернет магазин
777
sindikat777
Покупці мобільних телефонів у небезпеці купити браковані телефони. Інтернет магазин skymarket.ua організований аферистами що продають (і вже продали) телефони з виробничим браком. Справа в тому, що ці телефони їм поставляють виробники, що користуючись ім'ям світових брендів та роблять підробки з якістю в тисячу разів гіршим від оригіналу.У результаті покупець при покупці бракованої моделі при спробі повернення одержує відмову. При чому відмова в письменому виді. Власник магазина не боїться не інстанцій, не судів, не організацій по захисту прав споживачів. Подавати скаргу кудись даремно. У зв'язку із цим просто потрібно бути обережним і не купувати мобільні телефони в таких сумнівних контор як skymarket.ua Тому що гроші будуть викинуті на вітер.


 
Шахраї перебувають за адресою Бессарабська пл., 9/1а, офіс 4. за тіл (044) 507-17-19 При покупці мобільного телефону вам «всучать» телефон з дефектами. Справа в тому, що фірма отримує браковані телефони завжди. У зв'язку із цим при спробі повернення неякісного товару вас звичайно виставлять на вулицю. Будьте обережні, продається халтура під світові бренди.
Теги:


  • 1
-Корисна інформація.-Десь я вже читав процих ділків-шахраїв. -Але потрібно добавити тег АНТИРЕКЛАМА, бо ж такі шахраї не поодинокі в нашій облапошеній бандюками і сіоністами країні-тепер їхня влада-"шо хачу.,то і варачу!".

Здравствуйте, уважаемый sindikat777.
Телефон продали не "бракованый", как Вы выражаетесь, а абсолютно новый, с гарантией, страна-производитель Венгрия. Для того чтобы иметь право на обмен в течении 14-и дней со дня продажи НЕОБХОДИМО сохранить товарный вид купленного Вами продукта, о чём чётко и ясно написано в Законе Украины "О защите прав потребителей" в новой редации от 17 декабря 2009 года N 1779-VI. Если же действительно есть дефект, но уже нет товарного вида всего лишь нужно по гарантии обратиться в сервисный центр для его устранения. В случае же с нашим клиентом Алексеем, телефон работает нормально и выполняет свои функции. В ином случае телефон был бы уже отдан им в ремонт.
Если же Алексей считает, что он умнее Законов Украины он имеет право обратиться в суд либо любые другие инстанции для защиты своих прав. А для того чтобы писать каракули в интернете много ума не надо. Надеюсь на Ваше понимание сложившейся ситуации, sindikat777.

С уважением, Виталий
директор интернет-магазина.

  • 1